NASZA FIRMA

Stale pracujemy nad tym, by nasza oferta była możliwie szeroka, dbając jednocześnie o to, by odpowiadała aktualnym trendom zarówno pod względem technologii i użyteczności, jak i nowoczesnego projektowania domów.

O NAS

Firma DOM-BUD Miłosz Milewski zajmuje się hurtową oraz detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych. Działamy na rynku od 2001r.

Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów dachowych. Zaczynaliśmy jako dystrybutor blachodachówki, jednak dość szybko uznaliśmy, iż warto poszerzyć swoją ofertę i dać Klientom prawdziwy wybór. W naszym asortymencie można znaleźć każdy rodzaj pokrycia.

Sprzedajemy dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, gonty, blachodachówki, wszystko w różnych typach i kolorach, do tego okna dachowe, rynny i wiele innych akcesoriów.

Najnowszą i dynamicznie rozwijającą się gałęzią naszego biznesu jest współpraca z firmą SUN-INVEST zajmującą się instalacją paneli fotowoltaicznych na połaciach dachowych.

Produkty, którymi handlujemy, to towar najwyższej klasy, od najlepszych producentów.

956

POWIERZCHNIA

sprzedanej blachodachówki w tysiącach metrów kwadratowych

74

TRANSPORT

średnia miesięczna ilość transportów wyjeżdżających do klientów

187

WYCENY

średnia miesięczna ilość przygotowywanych wycen

26

KAWA

nie zdarzyło się, aby nasi klienci wypili mniej niż tyle filiżanek kawy dziennie

OFERTA DLA KAŻDEGO

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, hurtowni, wykonawców, obsługujemy też deweloperów oraz inwestycje - tak duże, jak i małe.

Jesteśmy w stanie zapewnić całopojazdowe dostawy materiału, a towar dostarczamy do Klientów na terenie całego kraju (w grę wchodzi także transport zagraniczny).

Posiadamy własne samochody o ładowności do 3,5 tony, zaś przy większych ładunkach współpracujemy ze sprawdzonymi spedytorami. 

OBSŁUGA I ELASTYCZNOŚĆ

Nasi pracownicy to znawcy tematu. Zawsze z chęcią doradzą i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie. Stawiamy na rzeczowość i kompetencję, zależy nam na tym, aby Klient otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje.
Ważne dla nas jest zadowolenie kupującego, dlatego też ze słowami „rabat” i „upust” jesteśmy za pan brat. Ponadto na życzenie Klienta jesteśmy gotowi przechować materiał do czasu rozpoczęcia budowy, a formy płatności staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

REALIZACJE

Na terenie Warmii i Mazur współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi, więc i w tej sprawie możemy pomóc - zapewnimy materiał najwyższej klasy, a przy okazji rzetelnego, profesjonalnego wykonawcę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Produkty, którymi handlujemy, to towar najwyższej klasy, od najlepszych producentów. 
Wszystkie oferowane przez nas produkty mają gwarancję producenta.

Skontaktuj się z nami!

MASZ PYTANIA?

Zapytaj o wszystko. Pomożemy Ci!