NASZA OFERTA

Stale pracujemy nad tym, by nasza oferta była możliwie szeroka, dbając jednocześnie o to, by odpowiadała aktualnym trendom zarówno pod względem technologii i użyteczności, jak i nowoczesnego projektowania domów.

DACHÓWKA CERAMICZNA

Dachówka ceramiczna to jedno z najstarszych i zarazem najcięższych pokryć dachowych stosowanych w tradycyjnym budownictwie. Są one niepalne i bardzo odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Mają niewielką nasiąkliwość - 2% i dużą mrozoodporność. Są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a uderzenia przedmiotami niesionymi przez wiatr zazwyczaj nie powodują żadnych uszkodzeń pokrycia.

W swojej ofercie posiadamy dachówki ceramiczne takich potentantów jak Wienerberger, którego jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem, poza tym Braas, Roben, Creaton. 

DACHÓWKA CEMENTOWA

Dachówka cementowa jest wykonana z zaprawy cementowej barwionej w masie. Jest to tańsza alternatywa dla dachówek ceramicznych. Ich cena jest od 15 do 30% niższa niż dachówek ceramicznych. Tańsze są też wszystkie cementowe dachówki systemowe.

O niższej cenie dachówek cementowych decyduje przede wszystkim znacznie niższy koszt ich produkcji - do wiązania cementu, z którego je się wytwarza, nie potrzeba aż tak wysokich nakładów energii, jak do wypalania dachówek ceramicznych. Nie ma natomiast różnicy w kosztach ułożenia obu tych pokryć. Przyjmuje się że okres użytkowania jest zbliżony do dachówek ceramicznych.
Jesteśmy dystrybutorem IBF oraz Braas.

BLACHODACHÓWKA

Blachodachówka to stalowe pokrycie dachowe produkowane z ocynkowanych blach stalowych o grubości 0,5 mm, powlekanych powłokami organicznymi o grubości od 25 μm (powłoki poliestrowe) do 200 μm (plastizol). Pośród powłók ochronnych stosowane są m.in: poliestr, PVDF, TC 50, PRELAQ 50, pural lub plastizol. Waga 1 m2 pokrycia waha się od 4,2 - 6,5 kg. Stosowane są na pokrycia o nachyleniu minimum 9-50o. Układa się je na drewnianych łatach. 

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów takich firm jak: Blachprofil 2, Rukki, Bud Mat, Blachotrapez, Blachy Prószyński.

AKCESORIA

Prawidłowo funkcjonujący dach potrzebuje również zastosowania wielu akcesoriów dekarskich. Możemy tu zaliczyć m.in:
- membrany dachowe,
folie paroizolacyjne,
wkręty,
gwoździe,
obróbki blacharskie,
komunikację dachową,
kominki wentylacyjne,
uszczelki, taśmy...itd.
Wszystko to bez zbędnego szukania znajdziecie Państwo u nas. 

OKNA DACHOWE

Okno połaciowe lub okno dachowe - okno umieszczane w połaci dachu w celu oświetlenia pomieszczeń poddasza. Otwierane najczęściej przez obrót dookoła poziomej osi przechodzącej przez środek okna.

To, co możemy Państwu zaoferować, to szeroka gama produktów wiodących producentów jak: Velux, Fakro, Roto, Dakea, Okpol.

RYNNY

W naszej firmie bez problemu kupią Państwo produkt dostosowany do swoich potrzeb. Posiadamy rynny stalowe, tytan-cynk, miedziane, tytanium, PCV producentów: Budmasz, Galeco, Pruszyński, Budmat, Marley, Lindab, Bryza, Gamrat.

USŁUGI

W krótkim terminie mogą Państwo wykonać u nas standardowe obróbki blacharskie. Wykonujemy również zlecenia według zamówień i obmiaru klienta, tj.: wiatrownice, pasy nadrynnowe, parapety oraz inne obróbki.

Współpracujemy również z wieloma sprawdzonymi firmami dekarskimi, które możemy polecić z czystym sumieniem.

Skontaktuj się z nami!

MASZ PYTANIA?

Zapytaj o wszystko. Pomożemy Ci!